Çocuklar, Acapulco Resort Convention SPA Hotel
Girne
Call Center

Acapulco Resort Convention SPA Hotel

ÇOCUKLAR

4 bilardo, 3 ice hokey, 1 langırt, 3D oyunlar, dart, daha küçük çocuklar için oyun alanı ve sıcak soğuk yiyecek ve içeceklerin bulunduğu bir cafe ile çocuklarınız için de unutulmaz bir tatil...

MINI CLUB

Acapulco çoçuk kulübündeki tecrübeli personel, misafirlerimizin çocuklarının yaratıcılık yönünü geliştirmek, onlara güzel ve unutamayacakları bir tatil yaşatmak için ilgi çekici, eğlenceli ve bir o kadarda öğretici programlar sunmaktadırlar.


Pizza & Kek yapma 
Mini Havuz oyunları
Mini Su Jimnastiği
Yüz Boyama

Yaş Sınırı: 4-12 Yaş
 

MINI DISCO

Maskot ve Palyaçolar ile mini discoda bol eğlence ve kahkahalı dakikalar minikler için akşam saatlerinde hizmet vermektedir.

Yaş Sınırı: 4-12 Yaş 

AQUA PARK

Çocukların keyif alacağı ve eğleneceği şekilde hizmet veren 5 kaydıraklı ve Haziran 2016'da tamamlanacak 24 kaydıraklı Aqua Park küçükleri eğlendirmeyi garanti eder.

LUNAPARK

Tüm çocukların en renkli rüyalarından olan Lunapark'lar , otelimiz bünyesinde ailenizin küçük fertlerini mutlu etmek için hizmet vermektedir.

ÇOCUK HAVUZU

Rahatça havuz keyfini yaşamak isteyen minikler için büyük havuzun yanında bulunan çocuk havuzu güvenle çocuklarınızın keyfi için hizmettedir.

KIDS CLUB

Çocuklarınızın gün boyu keyifli saatler geçirmelerini sağlayacak birçok oyun seçeneğinin bulunduğu Kids Club..

FUN CLUB

Eğlenmenin yaşı yok! Langırt, bilardo vb. aktivitelerin yer aldığı oyun salonunda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız..

Çocuklarınız için...
sub
trYükleniyor.. Lütfen bekleyiniz.detaylar için tıklayın...11cocuklar1cocuklar,,0Convention Center
...