Ekolojik Dengeyi Önemsiyoruz, Organik Ürünlerimiz... Acapulco Resort Convention SPA Hotel
Girne
Call Center

Acapulco Resort Convention SPA Hotel

Ekolojik Dengeyi Önemsiyoruz

Organik Ürünlerimiz...

Ekolojik dengeyi önemseyen, sağlıklı yaşamın temel gereksinimlerinden olan doğal gıda ile beslenmenin bilincini taşıyan tüm kitlelere hitap etmekteyiz.
Tesisimizde kullanılan su denizden arıtılmakta olup, bitki sulamaları da kullanılmış suyun arıtma tesislerinde tekrar kazanılması ile yapılmaktadır.

1500 kw kapasiteye sahip Güneş Elektrik Santralimiz ile, otelimizde kullanılan elektriğin yaklaşık %30 unu yenilenebilir enerjiden sağlayarak doğal yaşama destek oluyoruz.

Siz değerli misafirlerimize kendi çiftliğimizin organik ürünlerinden sunuyor olmak bizlere ayrı bir gurur ve mutluluk vermektedir. Organik ürünler hem çocuklarınız hem de sizler için daha sağlıklı bir dünya demektir.

 

 

Tesisimizin et ve süt ihtiyacını kendi çiftliğimizde karşılamaktayız. Küçükbaş ve büyükbaş et ürünleri kendi kasaphanemizde günlük olarak hazırlanmaktadır.

Çiftliğimizden çıkan keçi, koyun ve inek sütünü harmanlayıp geleneksel yöntemlerle işleyip, Kıbrıs kökenli hellim, talar peyniri gibi Kıbrıs mutfagına özgü peynir çeşitleri üretmekteyiz.

Sizlere sunduğumuz dondurma çeşitleri de tamamen keçi sütünden tesisimizde taze olarak üretilmektedir.

Mutfağımızda kullandığımız sebze ve meyvelerin büyük çoğunluğu doğal şartlarda yetiştirilmekte, taze ve günlük olarak sunulmaktadır.

 

sub
trYükleniyor.. Lütfen bekleyiniz.detaylar için tıklayın...50ekolojik-dengeyi-onemsiyoruz1ekolojik-dengeyi-onemsiyoruz,,Convention Center
...